Wie is wie

Wie is wie bij Open Vld Middelkerke


Met vragen, suggesties of eventuele agendapunten kan je steeds bij ons terecht.

Al onze raads- en bestuursleden zijn gemakkelijk bereikbaar en vlot aanspreekbaar. 



Vandekerckhove Bart


Hendrik Prootstraat 32 - 8430 Middelkerke

bartvandekerckhove7@telenet.be

0477/19 09 03


Voorzitter Open VLD Middelkerke

Gemeenteraadslid - fractieleider

Beroep: bediende




Spaey Frederick


Schorrenbloemstraat 9 - 8434 Lombardsijde

advocaat@spaey.be

0479/960440


Ondervoorzitter Open VLD Middelkerke

Gemeenteraadslid 

 Beroep: advocaat


Annys Franky


Diksmuidestraat 62 - 8433 Slijpe

franky.annys@telenet.be

0486/39 42 60


Gemeenteraadslid

Bestuurslid Open Vld Regio Kust

Beroep: landbouwer



Declerck Mario


Cyriel De Grootelaan 15 -0101 - 8430 Middelkerke

mariodeclerck@telenet.be

0475/25 20 74


Gemeenteraadslid

Communicatie / website

Beroep: zelfstandig fotograaf


Töpke Johan


Zeedijk 226 bus 802 - 8430 Middelkerke

johan.topke@gmail.com

0477/707274


Gemeenteraadslid

Penningmeester / ledenbeheer / website

Bestuurslid Open Vld Regio Kust

Beroep: zelfstandig ondernemer


Delrue Sofie


Mannekensvere

sofie.delrue@live.be

0478/583354


Gemeenteraadslid

Secretaris

Beroep: maatschappelijk assistente

Galle Geert


Leffingestraat 39B - 8432 Leffinge

geert.galle@live.be

0497/133500


BCSD lid

Ledenbeheer

Bestuurslid Open Vld Regio Kust

Beroep: gewezen arbeider NMBS


Loosbergh-Viaene Liliane


Heirweg 58  8431 Middelkerke

                                                                  liliane_loosbergh@hotmail.com

0495/643720


BCSD lid

Gewezen OCMW raadslid



Feys -Peelman Linda


Lombardsijdelaan 57 - 8434 Westende

peelman.linda@skynet.be

0474/567021


Bestuurslid

Beroep: gewezen VDAB deskundige


Maurau-Jockheere Lisette


Normandlaan 8 - 8430 Middelkerke

lisettemauraujonckheere@live.be

0496/688770


Bestuurslid

Voorzitter Blauwe Vlinder 


Pylyser Cynthia


Noordstraat  99 - 8434 Westende

cynthia.pylyser@pandora.be

0477/521881


Bestuurslid

Beroep: zelfstandige 


Jonckheere Rita


Lavendelweg 2D/0303 - 8430 Middelkerke

jockheere.rita@skynet.be

0475/717989


Bestuurslid

Beroep: gewezen onthaalmedewerker

Maesen Yvette


Duinenweg 365 B - 8430 Middelkerke

0476/527176


Bestuurslid

Bestuurslid Blauwe Vlinder

Verplancke Nadia


Dorpsplein 32 - 8434 Lombardsijde

                                                            verplancke.nadia@gmail.com

0478/952913


Bestuurslid

Ondervoorzitter Blauwe Vlinder- lid Gecoro

Beroep: animatie wzc Tara

Debruijne Rudy



rudydebruijne@hotmail.com

0490/445800


Bestuurslid

Beroep: gemeentearbeider

Roobroeck Dirk



P. De Smet de Naeyerstraat 32 - Middelkerke

dirk.roobroeck-declercq@telenet.be

0472/780124


Bestuurslid


Gheeraert Mia


Kerkstraat 57 D101 - Middelkerke

mia.gh@telenet.be

0473/559658

Bestuurslid

Vervangend verslaggever

Bestuurslid Fonds van de burger

Vrijwilliger wzc Tara