Wie is wie

Welkom bij Open Vld Middelkerke


Via deze site willen wij u op de hoogte houden van het reilen en zeilen van Open Vld Middelkerke.

   In de rubriek

> 'Wie is wie' stellen wij onze bestuursleden voor

> 'Vragen gemeenteraad' informeren wij u over onze tussenkomsten/standpunten tijdens de gemeenteraad

> 'Recent nieuws' blijf je op de hoogte van wijzigingen/publicaties...

> 'Nieuwsflash' digitale weergave van onze flyer die we verdelen in Middelkerke

> 'Campagne' met oa realisaties en toekomstplannen van de afgelopen jaren

> 'Foto's' een overzicht van enkele Middelkerkse Open Vld activiteiten 


Met vragen, suggesties of eventuele agendapunten kan je steeds bij ons terecht.

Al onze raads- en bestuursleden zijn gemakkelijk bereikbaar en vlot aanspreekbaar. 



Vandekerckhove Bart


Hendrik Prootstraat 32 - 8430 Middelkerke

bartvandekerckhove7@telenet.be

0477/19 09 03


Voorzitter Open VLD Middelkerke

Gemeenteraadslid - fractieleider




Spaey Frederick


Schorrenbloemstraat 9 - 8434 Lombardsijde

advocaat@spaey.be

0479/960440



Gemeenteraadslid

 Beroep: advocaat


Annys Franky


Diksmuidestraat 62 - 8433 Slijpe

franky.annys@telenet.be

0486/39 42 60


Gemeenteraadslid

Beroep: landbouwer



Declerck Mario


Cyriel De Grootelaan 15 -0101 - 8430 Middelkerke

mariodeclerck@telenet.be

0475/25 20 74


Gemeenteraadslid

Beroep: zelfstandig fotograaf



Töpke Johan


Zeedijk 226 bus 802 - 8430 Middelkerke

johan.topke@gmail.com

0477/707274


Gemeenteraadslid

Beroep: zelfstandig ondernemer


Delrue Sofie


Mannekensvere

sofie.delrue@live.be

0478/583354


Gemeenteraadslid

Beroep: maatschappelijk assistente


Galle Geert


Leffingestraat 39B - 8432 Leffinge

geert.galle@live.be

0497/133500


BCSD lid

Beroep: arbeider NMBS



Loosbergh-Viaene Liliane


Heirweg 58  8431 Middelkerke

liliane.loosbergh@hotmail.com

0495/643720


BCSD lid

Gewezen OCMW raadslid




Vermote Maaike



maaike_vermote@hotmail.com

0499/463598


Bestuurslid

Beroep: kinderbegeleidster

Landuyt Michel


Koninginnelaan 73 - 8430 Middelkerke

contact@michellanduyt.be


0475/49 41 68



Bestuurslid

Beroep: advocaat



Feys -Peelman Linda


Lombardsijdelaan 57 - 8434 Westende

peelman.linda@skynet.be

0474/567021


Bestuurslid

Beroep: gewezen VDAB deskundige


Maurau-Jockheere Lisette


Normandlaan 8 - 8430 Middelkerke

lisettemauraujonckheere@live.be

0496/688770


Bestuurslid

Voorzitter Blauwe Vlinder 


Pylyser Cynthia


Noordstraat  99 - 8434 Westende

cynthia.pylyser@pandora.be

0477/521881


Bestuurslid

Beroep: zelfstandige 


Christiaen Donald


Parklaan 1 C bus 707 - 8430 Middelkerke

christiaen.donald@gmail.com

0498/122202


Bestuurslid



Jonckheere Rita


Lavendelweg 2D/0303 - 8430 Middelkerke

jockheere.rita@skynet.be

0475/717989


Bestuurslid

Beroep: onthaalmedewerker

Maesen Yvette


Duinenweg 365 B - 8430 Middelkerke

0476/527176


Bestuurslid

Bestuurslid Blauwe Vlinder

Verplancke Nadia


Dorpsplein 32 - 8434 Lombardsijde

nadia.verplancke@telenet.be

0478/952913


Bestuurslid

Ondervoorzitter Blauwe Vlinder- lid Gecoro

Beroep: animatie wzc Tara

Debruijne Rudy



rudydebruijne@hotmail.com

0490/445800


Bestuurslid

Beroep: gemeentearbeider

Roobroeck Dirk



P. De Smet de Naeyerstraat 32 - Middelkerke

dirk.roobroeck-declercq@telenet.be

0472/780124


Bestuurslid


Gheeraert Mia


Kerkstraat 57 D101 - Middelkerke

mia.gh@telenet.be

0473/559658

Bestuurslid

Bestuurslid Fonds van de burger

Vrijwilliger wzc Tara