Wie is wie

Vandekerckhove Bart

 

Hendrik Prootstraat 32 - 8430 Middelkerke

bartvandekerckhove@telenet.be

0477/19 09 03

 

Gemeenteraadslid - fractieleider

 

 

Spaey Frederick

 

Schorrenbloemstraat 9 te 8434 Lombardsijde

advocaat@spaey.be

0479/960440

 

 

Voorzitter Open VLD Middelkerke

Gemeenteraadslid

Beroep: advocaat

 

Annys Franky

 

Diksmuidestraat 62 - 8433 Slijpe

franky.annys@telenet.be

0486/39 42 60

 

Gemeenteraadslid

 

Beroep: Landbouwer

 

Declerck Mario

 

Parijsstraat 15 - 8430 Middelkerke

mariodeclerck@telenet.be

0475/25 20 74

 

Gemeenteraadslid

 

Beroep: zelfstandig fotograaf

 

 

Galle Geert

Leffingestraat 39B - 8432 Leffinge

geert.galle@live.be

0497/133500

 

Gemeenteraadslid

 

beroep: arbeider NMBS

 

Töpke Johan

 

Zeedijk 226 bus 802 - 8430 Middelkerke

johan.topke@gmail.com

0477/707274

 

Gemeenteraadslid

 

beroep: ondernemer

Reynaert Rony

 

Raphaël Van Huffelstraat 5 -8434 Westende

rony.reynaert@telent.be

0477/378776

 

bijzonder comité van de sociale dienst

 

beroep: voormalig caféhouder

 

 

De Jonghe Carine

 

Parijsstraat 25 - 8430 Middelkerke

cdejonghe.middelkerke@gmail.com

0474/88 80 21

 

bijzonder comité van de sociale dienst

 

Beroep: Zaakvoerdster

 

 

Delrue Sofie

 

 

Mannekensvere

sofie.delrue@live.be

0478/583354

 

beroep: maatschappelijk assistente

Vermote Maaike

 

 

maaike_vermote@hotmail.com

0499/463598

 

 

beroep: cafe uitbaatster De Swaene

Rommel-Opstaele Janna

 

Leffingestraat 23B - 8432 Middelkerke

janna.opstaele@middelkerke.be

0474/88 80 19

 

 

 

Landuyt Michel

 

Koninginnelaan 73 - 8430 Middelkerke

michel.landuyt@middelkerke.be

 

0475/49 41 68

 

 

 

 

Beroep: Advocaat

 

Devey Johnny

 

Guido gezellestraat 8 - 8431 Middelkerke

johnny.devey@middelkerke.be

0475/84 48 87

 

 

Feys -Peelman Linda

 

Lombardsijdelaan 57 - 8434 Westende

peelman.linda@skynet.be

0474/567021

 

 

 

Beroep: gewezen VDAB deskundige

 

Loosbergh-Viaene Liliane

 

Heirweg 58 8431 Middelkerke

liliane.loosbergh@hotmail.com

0495/643720

 

 

 

 

Maurau-Jockheere Lisette

 

Normandlaan 8 - 8430 Middelkerke

lisettemauraujonckheere@live.be

0496/688770

 

OCMW raadslid - voorzitter Blauwe Vlinder - bijzonder comité voor zorgvoorziening en vast bureau OCMW

Bestuurslid

Pylyser Cynthia

 

Noordstraat 99 - 8434 Westende

cynthia.pylyser@pandora.be

0477/521881

 

Bestuurslid - penningmeester Open Vld Middelkerke

 

Beroep: Zelfstandige, Jetaircenter Nieuwpoort

 

Bulcke-Vandenbussche Cecile

 

Diksmuidestraat 110 - 8333 Sint-Pieterskapelle

eric.bulcke@telenet.be

0497/604393

 

Bestuurslid

 

beroep: landbouwster

Christiaen Donald

 

Parklaan 1 C bus 707 - 8430 Middelkerke

christiaen.donald@gmail.com

0498/122202

 

Bestuurslid

 

 

Coulier Ann

 

A. Madouxstraat 3 - 8434 Lombardsijde

dewachtereddy@hotmail.com

0498/357585

 

Bestuurslid

 

 

De Kuyper Eddy

 

Parijsstraat 25 - 8430 Middelkerke

eddy.dekuyper@skynet.be

0475/607636

 

Bestuurslid - Lid arrondissement West-Vlaanderen

 

beroep: zelfstandig

 

 

Demoen Inge

 

Duinenweg 401 - 8430 Middelkerke

ingedemoen@telenet.be

0497/903419

 

Bestuurslid

 

beroep: Regiomanager VDAB Brugge

Jonckheere Rita

 

Lavendelweg 2D/0303 - 8430 Middelkerke

jockheere.rita@skynet.be

0475/717989

 

Bestuurslid

beroep: onthaalmedewerker

Lingier Tom

 

Helmlaan 6 - 8434 Westende

lingiertom@gmail.com

0473/798968

 

Bestuurslid

 

Beroep: zaakvoerder snoep-en horecacenter Lingier

 

Maesen Yvette

 

Duinenweg 365 B - 8430 Middelkerke

0476/527176

 

Bestuurslid- bestuurslid Blauwe Vlinder

Panckoucke Piet

 

Schorestraat 61 - 8433 Schore

ppanckoucke@telenet.be

051/555092

 

Bestuurslid

 

Beroep: zelfstandige

 

Peere Sara

 

Kleine Kerkweg 22 - 0501 - 8430 Middelkerke

sara_peere@hotmail.com

0479/441107

 

Bestuurslid

 

beroep: kinesiste

Pieters Christiaan

 

Irislaan 25 - 8434 Westende-Bad

ritavanoutryve@gmail.com

0486/283103

 

Bestuurslid

 

 

 

 

Verplancke Nadia

 

Dorpsplein 32 - 8434 Lombardsijde

nadia.verplancke@telenet.be

0478/952913

 

Bestuurslid - Ondervoorzitter blauwe vlinder- lid Gecoro

 

beroep: animatie wzc Tara

Debruijne Rudy

 

 

rudydebruijne@hotmail.com

0490/445800

 

beroep: gemeentearbeider

To Hoa

 

 

Distellaan 41 - Westende Bad

hao.to@telenet.be

0475/785880

 

beroep: ondernemer

Roobroeck Dirk

 

 

Desmet Denaeyerstraat 32 - Middelkerke

dirk.roobroeck-declercq@telenet.be

0472/780124

 

 

Laat je stem horen & word lid van Open Vld

OpenVld Middelkerke - mariodeclerck@telenet.be